Eurolaulu Raadio

Fotod: pere on sunnitud oma maja lammutama, sest see on piirkonda liiga modernse välimusega

Arcady house in Cley Next The Sea in Norfolk. See SWNS story SWCApool. A West End theatre producer has been ordered to knock down his £800,000 seaside retreat which has been dubbed 'the Travelodge hotel' by miffed neighbours. Adam Spiegel, 51, and his wife Charlotte, 49, were handed a notice by a council to demolish their house and fill in a swimming pool because they breached planning rules. Spiegel, who produces London West End shows The Mousetrap and Motown The Musical, has been told he must demolish it within nine months of September 3. The striking building known as the Arcady house in the village of Cley next to Sea in Norfolk, has sparked a wave of complaints.

FOTO: SWNS James Linsell-Clark / James Linsell-Clark/ SWNS

Pere on sunnitud oma kaasaegse kodu lammutama, sest see on piirkonda liiga moodsa välimusega. 

Teatriprodutsent Adam Spiegel ja tema naine Charlotte peavad oma Suurbritannias Norfolkis asuva kodu lammutama, sest see on piirkonda liiga kaasaegse välimusega, vahendab Daily Mail.

Lammutustöödeks on paaril aega üheksa kuud. 

Maja, mida ootab lammutamine.

FOTO: SWNSJames Linsell-Clark / James Linsell-Clark/ SWNS

Häda seisneb selles, et maja asub piirkonnas, mis on tuntud oma vanemate ehitiste poolest, ja Spiegelite maja seetõttu sinna ei sobitu. Väidetavalt puudub majal sellisel kujul ka ehitusluba. 

Varem asus samas kohas kolme magamistoaga pisem elumaja, kuid 2012. aastal see lammutati ja asemele pidi kerkima pisut teistsugune eramu kui see, mis sinna lõpuks asemele sai.

Adam Spiegel kes oma maja lammutama peab.

FOTO: SWNS / SWNS

Kohalikud elanikud pole nõus, et selline hoone nende harmoonilist külaelu rikub, ja nad saavutasid oma tahtmise - maja tuleb maha võtta.