Köögiremont, mis põhjustab palju vaidlusi: on siis tulemus ilus või kole?

FOTO: kristastooksbury.wordpress.com

Internetis jagatakse innukalt ühe köögiremondi tulemust, mis on inimesed kahte leeri jaganud: ühed leiavad, et tulemus on suurepärane, teised, et kaunis algupärane köök on pöördumatult rikutud. 

Kui blogija Krista pere endale uue kodu ostis, oli selles sees täispuidust köögimööbel, millel oli vaid üks probleem: kogu pere meelest oli see iganenud moega ja vajas hädasti värskendamist. 

Niisiis otsustas pere mööbli üle värvida. Seinad võõbati valgeks, aga mööbel värviti mustaks. Pere ise on tulemusega rahul ja seda kiidavad väga ka mitmed koduportaalid, kuid internetikommentaatorid on, nagu ikka, teist meelt. 

FOTO: kristastooksbury.wordpress.com

Paljud leiavad, et tegemist on väga kahetsusväärse teoga ja esialgne välimus, naturaalne puidupruun, oli palju parem. Üks naine kirjutab Facebookis, et must köögimööbel on täpselt sama jube kui tema eksmehe otsus pärast lahutust vannituppa mustad rätikud osta. 

Kuigi Krista leiab oma blogis, et enne meenutas köök puhkemaja ja nüüd on selles ikka kodutunnet ja õdusust, siis on ta kommenteerijatega võrreldes selges vähemuses. Leidub siiski ka neid, kes Krista pere valikuid toetavad ja arvavad, et tulemus on kena. 

«Mulle meeldib julge valik kapid mustaks värvida. Valge seina taustal ei mõju need sugugi ahistavalt ja liiga tumedalt,» sõnab üks toetajaist. 

Kuidas sulle tundub, kas tulemus on parem või hullem kui esialgne seis?

Populaarne