Põnevad sisustusideed sinu kööki

FOTO: pexels.com

Kööki saab väga lihtsate vahenditega organiseeritumaks muuta, et kõik ikka oma koha peal püsiksid. Paar lihtsat nippi aitavad kööki rohkem ruumi luua.

Kasuta nõude kuivatamiseks resti

Nõude kuivatamiseks sobib väga hästi rest. Nii tekib ka kööki rohkem ruumi juurde ja sinu nõud on kaitstud igasuguste kriimustuste ja kukkumise eest.

Hoiusta eraldi lõikelauad ja küpsetusplaadid

Et teaksid täpselt, kus kõik sinu küpsetusplaadid ja lõikelauad on, hoiusta neid ühes kohas. Miks mitte teha kuhugi sahtlisse nende jaoks eraldi rest. Hea on teha täpselt seda sama ka küpsetuspaberite ja muude küpsetamiseks vajalike tarvikutega.

Hoiusta potid ja pannid eraldi restil

Ka potte ja panne on hea panna resti peale, sest kõiki panne ja potte eraldi kuhugi kappi pannes võtavad nad meeletult ruumi. Pealegi mahuvad resti peale hästi ära ka kaaned, mis tavaliselt tekitavad suurt tüli.

Sorteeri enda nõud

Nõud tuleks ka kõik eraldi ära sorteerida, nii tead täpselt, kus asuvad sul taldrikud, kausid, tassid, noad, kahvlid jne. 

Pane toiduained purkidesse või karpidesse

Miks mitte hoiustada kuivaineid ja erinevaid maitseaineid eraldi purkides. Esiteks näeb see kõik palju kaunim välja, eriti kui teed purkidele ka ise sildid juurde, et millega täpselt tegu on. Teiseks nii tekib taaskord kindel süsteem ja sa tead täpselt, kus miski asub.

Prügikastid peida ära

Prügikastid võiksid olla pigem varjatus kohas, näiteks kraanikausi all kapis. Nii ei teki ka sinu kööki ebameeldivaid aroome. 

Pane kõik maiustused ühte kohta

Populaarne

Tagasi üles