Fotod: väga raske uskuda, et see müügis olev korter asub Lasnamäel

FOTO: KV.EE

Tallinnas Lasnamäel on müüa kodu, mille pilte vaadates on raske uskuda, et see tõepoolest asub eelkõige nõukaaegse arhitektuuri poolest tuntud linnaosas.

Kadrioru serval, Kesklinna piiril, Sikupilli asumi alguses, Lasnamäe tn 16 asuv maja pakub suurepärast elukeskkonda Tallinna peresõbralikus elamispiirkonnas, lubab kuulutus. 

FOTO: KV.EE

Tegemist om Mäekalda nõlvaga, kus pisut juba Kadrioru hõngu. Kohe majast üle tee mööda Ilvese silda jalutades algab Kadrioru park, vaid jalutuskäigu kaugusele jäävad nii Luigetiik, Kadrioru loss, Peeter I majamuuseum, KUMU muuseum, Russalka rannapromenaad ning mõnusad kohvikud ja esinduslikud restoranid.

Lähedal T1 kaubandus -ja meelelahutuskeskus koos rohkete söögikohtadega. Maja kõrval trammipeatus, kiire ühendus südalinnaga ja Tallinna Lennujaamaga.

FOTO: KV.EE

2020. aastal valmiva uue kuuekorruselise modernse elamu korterid on kahe- kuni neljatoalised, avarad ja läbimõeldud planeeringutega. Korterite kõik ruumid on projekteeritud ja dimensioonitud lähtudes nende otstarbekusest ja funktsionaalsusest

Korteris on elamispinda 98,5 ruutmeetrit, mille juurde kuulub avar 67-ruutmeetrine terrass. Korteris on avatud köögiga elutuba ja kolm magamistuba eraldi on wc ja vannituba. Koostöös sisearhitektiga võimalus muuta korteri planeeringut, samuti pakume abi siseviimistlusmaterjalide valimisel.

FOTO: KV.EE

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE. 

Populaarne

Tagasi üles