Fotod: vanemad sisustasid oma poegadele toa, mis peaks lapsed nutividinatest eemal hoidma

FOTO: thecasualeclectic.com

Lapsevanemad, kel häda sellega, et lapsed liiga palju arvutis ja telefonis passivad - abi võib saada hästi sisustatud lastetoast, nagu näitab ühe pere kogemus.

Sisekujundaja Linsey McNeel sisustas koostöös kahe poja vanematega ägeda lastetoas, mis aitab lastel tegevust leida ka helendavast ekraanist eemal.

Oma blogis Casual + Eclectic Interiors kirjutab McNeel, et tema peamiseks ülesandeks oli aidata luua tuba, mis pakuks meelelahutust seitsme- ja nelja-aastasele poisile. Ta julgeb öelda, et ülesanne sai igal juhul eeskujulikult täidetud.

FOTO: thecasualeclectic.com

Tuba sai värvikirev, seal on palju mänguasju, palju nutikaid panipaiku ja isegi oma isiklik ronimissein. Ka voodid pakuvad hulganisti rõõmu: need asuvad erinevalt tavapärasest hoopis kõrgel lae all.

Kõige suuremaks väljakutseks kujunes ronimissein, mis vajas põhjalikku mõttetööd ja arvutamist. Kaasa lõi isegi McNeeli insenerist abikaasa, kes tavaliselt naise kujundusprojektidesse ei sekku.

FOTO: thecasualeclectic.com

Oma kodu sai poiste tuppa ka pere lemmikloom, geko nimega Spike. 

Selline tuba ei sobi kindlasti igale lapsele, aga neid konkreetseid poisse hoiab see nutiseadmetest eemal üsna edukalt. McNeel soovitabki leida igale lapsele see, mis teda huvitab ja paelub, ja sisustada tema tuba seda silmas pidades. Nii ei hakka lapsel oma toas kunagi igav.

Vaata rohkem SIIT! 

Populaarne

Tagasi üles