Kapitühjendus: 4 eset, millest võiks juba täna südamerahus loobuda

Pilt on illustratiivne.

FOTO: Shutterstock

Saatejuht ning stiilinõustaja Mana Mansour annab ülevaate viiest esemest, mille võiks kapitühjenduse korral veidi suurema luubi alla võtta.

Suvesooja saabudes on paslik oma riidekapile veel üks põgusam pilk peale heita. Suurest kevadkoristusest on hulk aega möödas ning nii mõnigi väsinud ilmega ese vajab välja vahetamist. Mana Mansour jagab paar näpunäidet, kuidas see protsess enese jaoks lihtsamaks muuta. 

Kaltsud või kodurõivad?

Mansouri leiab, et vanade, kulunud rõivaste kodus kandmine on õigustatud juhul, kui rõivad veel kandmiskõlbulikud on. Riidetükke, kus üks auk või plekk ajab teist taga, ei ole mõtet kuigi kauaks kappi seisma jätta.

Duplikaadid

Sarnaseid särke-maikasid leiab pea igast garderoobist. Vähese kapiruumi korral soovitab Mansouri terad sõkaldest eraldada ning vaid kõige korralikumad esemed alles hoida, vahendab www.marilyn.ca.

Korra kantud rõivad

Mõnikord takistab inimeste süütunne korra kantud eset ära viskamast. Mansouri leiab, et selles ei ole midagi hullu, kui korra kantud rõivatükki enam kanda ei soovita. Sellest veelgi hullem on rõivaste aasteteks kapinurka jätmine.

Eelmise «mina» rõivad

Eelmise mina koht on minevikus, kuhu võiksid Mansouri järgi jääda ka inimesele väikeseks või suureks jäänud rõivad. 

Populaarne

Tagasi üles