Fotod: teismeline poiss ehitas emale ja väikesele õele kauni kodu

18-aastane Billy Walden ehitas oma emale ja nooremale õele kodu.

FOTO: Caters News / Caters News Agency / Scanpix

See poiss on suurepärane tõestus sellest, et jutud pealekasvava põlvkonna siidikäppadest on väga tugevalt liialdatud.

18-aastane puutöömeister Billy Waldeni ema ostis 5600 euroga vana paatmaja ja poiss tegi selle oma kätega korda. Sellest sai mõnus kodu tema emale ja 11-aastasele õele, vahendab Daily Mail.

FOTO: CATERS NEWS / Caters News Agency

Kui noormees paadi ostis, oli see elamiskõlbmatus seisukorras. Kõigest kahe kuuga võlus ta sellest risuhunnikust aga välja kauni kodu. Billy 47-aastane ema Jayne julges maja renoveerimise pojale usaldada, sest kõigest 14-aastaselt puutööga alustanud noormees on varasemalt renoveerinud Volkswageni kaubiku.

Paadi köök.

FOTO: CATERS NEWS / Caters News Agency

Koduõppel olev Billy ütleb, et renoveerimistööd meeldivad talle väga ja valminud paatmajaga on ta äärmiselt rahul. «Tööd oli siin palju, sest paat oli väga kehvas seisus,» ütleb noormees.

Renoveerimisele kulus umbes 3000 eurot. Majja mahuvad nüüd kõik lahedasti ära, lisaks on seal ruumi isegi vannile. 

Üks magamistuba.

FOTO: CATERS NEWS / Caters News Agency

Poiss tõdeb, et ta on introvertse loomuga ja omaette nokitsemine meeldib talle väga. Arvutimängudest Billy ei hooli, parem tegeleb selle asemel puutööga.

Kuna nooruk on puutöös väga andekas, on ta kutsekoolis läbinud mitu astet palju kiiremini kui tavaliselt ette nähtud. «Inimesed kutsuvad mind puutöögeeniuseks, aga ma ise ei arva nii. Mulle meeldib mu töö küll, võin isegi 15 tundi ööpäevas töökojas veeta, sest kaotan lihtsalt ajatau,» räägib ta.

Väikese õe tuba.

FOTO: CATERS NEWS / Caters News Agency

Poisi ema sõnul ei saa noormees ise lihtsalt aru, kui andekas ta on. Seda hoolimata mitmetest võidetud auhindadest. Tõenäoliselt ootab hakkajat poissi ees väga helge tulevik. 

Billy ema ja õega.

FOTO: CATERS NEWS / Caters News Agency

Populaarne

Tagasi üles