Eesti Muusikaauhinnad 2020

Esimene asi, mida kodukoristaja sinu kodu juures märkab

Pilt on illustratiivne.

FOTO: Shutterstock

Professionaalsetel koristajatel ei jää mitte miski kahe silma vahele, ükskõik kui head koduomanike varjamistaktikad ja ettevalmistused ka poleks.

Selleks, et oma kodukoristajale ning külalistele mitte ebameeldivusi ja pahameelt tekitada, tasub esmalt oma põrandad kriitilisema pilguga üle vaadata. Kõige enam tähelepanu tuleks pöörata köögi põrandale.

Inimese kodu korrashoiust ja puhtusest annab aimu tema köögipõrand ning see, kas ta on korjanud üles maas vedeleva pudi, vahendab domain.com.au. «Kui klient on eelnevalt oma nõud kenasti ära pesnud, üleliigsed esemed silme alt ära pannud ja põrandagi puhtaks teinud, on kohe näha, et koduomanik on mõelnud koristajale ja tema aja efektiivsele kasutamisele. Vastasel juhul kuluks ülemäära palju aega selliste asjade kraamimiseks ja puhastamiseks,» rääkis koristusfirma juht Rita Dossis, kelle sõnul kujundavad koristajad oma arvamuse inimeste kodudest eelkõige nende köögipõranda põhjal.

Kui koristaja näeb, et köök on eelseisvaks koristuseks valmis seatud, edeneb ka tema ülejäänud töö selle võrra lihtsamalt.

Populaarne

Tagasi üles