Fotod: Pärnus on müüa haruldane maja

FOTO: KV.EE

See Pärnu rannarajooni maja on haruldane selle poolest, et ümberringi teisi samalaadseid ei ole. Ja hoone ise pärineb just nagu mõnest lapsepõlves loetud muinasjutust, ka vanust on sel omajagu: ehitusaastaks on märgitud 1890.

See armas maja Karusselli tänaval jääb kindlasti silma. Tegemist on majaga, mis on justkui lapsepõlve joonistuselt - kollase puitlaudise ja punase katusega nagu ühel õigel majal olema peab. Boonusena on maja ümbritsetud aiaga ja maja ühel küljel on haljastus, teisel küljel on maja.

FOTO: KV.EE

Privaatne aed on eriti mõnus lisa ühele elamule hinnalises rannarajooni piirkonnas. Maja on küll väikene, aga mahutab palju – kaks korrust, rõdu ning kõike muud vajalikku, mis ühel majal olema peab.

FOTO: KV.EE

Siseviimistluses on hinnas naturaalsed materjalid, puit ja kivi ning heledad seinad, mis lisavad valgust ja avarust. Esimesel korrusel on hubane elutuba, kus on võimalik nautida nii kaminatule ilu kui soojust, avatud köök-söögituba ja duširuum/wc.

FOTO: KV.EE

Teisel korrusel asuvad magamistoad, panipaik, trepihall ja väga praktilise lahendusena on ka teisel korrusel olemas wc. Rõdule pääseb magamistoast, kus hetkel on suurem kaheinimesevoodi. Rõdult avaneb vaade aia poole. Kogu maja sisekujunduse teeb eriliseks säilitatud ja esiletoodud puit ja kivi detailid. Omanik on valmis müüma maja kogu sisustusega, kui ostja seda soovib.

FOTO: KV.EE

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarne

Tagasi üles