Eesti Korteriühistute Liidu talveakadeemia tuleb taas

Nooruse maja 03MAR18 Eesti Korteriühistute Liit. Fotod Urmas Luik

FOTO: URMAS LUIK / PARNU POSTIMEES /

Eesti Korteriühistute Liit kutsub ühistute juhte, ühistuliikmeid ja -esindajaid osalema 24.–25. jaanuarini toimuvatel infoloengutel.

Eesti korteriühistute talveakadeemia toimub järjekorras kolmandat korda ning seekord saadakse kokku Estonia Resort Hotel & Spa kuurorthotellis Pärnus. 

24.–25. jaanuarini toimuvate loengute raames võetakse muuhulgas luubi alla uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus, olulisemad kohtulahendid uue korteriomandi- ja korteriühistuseaduse kontekstis ning korterelamute rekonstrueerimistoetused alanud kalendriaastal. Lisaks on huvilistel võimalus küsida nõu Eesti Korteriühistute Liidu juristidelt. Õppetöö toimub nii eesti- kui venekeelsetes rühmades.

Osavõtutasu sisaldab: transporti Tallinnast toimumispaika ning tagasi; majutust mugavustega kahekohalistes tubades; spaakeskuse piiramatut külastust lahtioleku aegadel; toitlustust; loenguid ning õppematerjale.

Kohtade arv on piiratud ning oma osalemissoovist tuleb teada anda e-posti aadressil koolitus@ekyl.ee või helistada telefonil 55 585 711.