Prints Harry ja Meghan Markle plaanivad uuele kodule lisada midagi sobimatut

Prints Harry ja Meghan Markle.

FOTO: Ben Birchall / PA Wire/PA Images / Scanpix

Prints Harry ja tema abikaasa Meghan Markle, kes peatselt kodu vahetavad, plaanivad uuele elamisele lisada midagi, mida naabrid teravalt hukka mõistavad.

Prints Harry ja tema kaasa Meghan Markle, kes parasjagu Frogmore Cottage´i t endale koduks renoveerivad, on asja äärmise põhjalikkusega ette võtnud. Kuuldavasti kulutavad nad remondile ligi neli miljonit eurot, vahendab portaal Realtor.

Tegemist on suure hulga rahaga, aga märkimisväärne osa summast kulub juba ainuüksi selleks, et praegu viieks korteriks jagatud maja kümne magamistoaga eramuks ümber ehitada. 

Ja mõistagi on kuninglikul järelkasvu ootaval perel ka mitmeid neile omaseid spetsiifilisi nõudmisi. Üks neist on ümberkaudsed inimesed ka üsna endast välja ajanud. Nimelt soovib noorpaar oma majale paigaldada satelliiditaldriku.

Arvestades Meghani näitleja-tausta tahab ta ilmselgelt rahvusvaheliselt filmi- ja telemaailmas toimuvaga kursis olla, aga kohalikud leiavad siiski, et ajaloolisele hoonele satelliiditaldriku paigaldamine on vaat et kuritegelik.

«Satelliiditaldrik sellise maja küljes ei ole kindlasti päris õige asi,» kommenteeris näiteks üks kohalik väljaandele The Sun. 

On aga üsna tõenäoline, et arvaku kohalikud, mida tahavad, kuningapere teeb ikka nii nagu nemad paremaks peavad.