Video: Venemaal põlevasse korterisse lõksu jäänud lapsed on sunnitud aknast alla hüppama

Foto on illustratiivne.

FOTO: SCANPIX

Venemaal Novosibirskis põlevasse korterisse lõksu jäänud lastel ei jäänud üle muud kui aknast välja hüpata.

Põlevasse korterisse lõksu jäänud 12-aastasel poisil ja seitsmeaastasel tüdrukul ei jäänud üle muud kui päästjate ja möödujate õhutusel korteri aknast alla hüpata. Maapinnast lahutas lapsi 12 meetrit, vahendab Daily Mail.

Pidžaamades aknast alla hüpanud lapsed pääsesid mõlemad eluga, kuid poiss sai kergemaid põrutusi ja tüdruk on küll tõsises, aga õnneks stabiilses seisus haiglas.

Videos on näha, kuidas korteri avatud aknast valgub välja suitsu ja all seisvad inimesed lapsi hüppama julgustavad. Hiljem rääkisid pealtvaatajad, et lapsed seisid aknalaual ja karjusid appi enne, kui lõpuks hüpata julgesid.

Üks all seisnud mees püüdis poisi poolenisti kinni, kuid tüdrukul läks kehvemini, sest ta lõi end kukkudes vastu maja küljes olevat reklaamtahvlit.

Kõik ümbruses liikunud inimesed olid väga abivalmid. «Inimesed tõid tekke ja papitükke, viimastega püüti pehmendada maapinda, tekkidega üritati lapsi kinni püüda,» rääkis hüppeid pealt näinud Julia.

Päästjate sõnul on selge, et lapsed olid üksi koju jäetud. Aga millest tuli alguse sai, pole veel teada.

Kohapeal olnud inimestel on aga päästjatele mitmeid etteheiteid, sest nood jõudsid sündmuskohale hilja ega suutnud seejärel piisavalt kiiresti organiseerida redelit, mida mööda saanuks lapsed alla tuua.

Populaarne

Tagasi üles