Fotod: Tallinnasse kerkib haruldane ameerikapärane uusarendus

FOTO: KV.EE

Tallinnasse Kristiine linnaossa kerkib 2020. aastaks ameerikapärane, Manhattanist inspireeritud uusarendus. Selliseid kortermaju Eestis siiani pole.

TORN on unikaalne Manhattani stiilis kvaliteetne ja kaasaegne 20-korruseline äri- ja eluhoone Kristiine roheluses, südalinna piiril, mis pakub 360 vaateid linnale, Ülemiste järvele ja merele. 

FOTO: KV.EE

FOTO: KV.EE

Kortereid ilmestavad maast laeni aknad, millest saad nautida lõputuid vaateid tuledesäras linnale ja sillerdavale merele, imelisi päikesetõuse, romantilisi loojanguid ning maagilist tähistaevast. 

Torni välis- ja sisearhitektuur on inspireeritud New Yorgi pilvelõhkujatest. Hoonel on liigendatud arhitektuur, kõrgema 20-korruselise osa kahel küljel on kaks madalamat osa: üks seitsmekorruseline ning üks viiekorruseline. Lisaks hunnitule vaatele pakub privaatne katuseterrass võimalust pere või sõprade seltsis pilvepiiril mõnusalt vaba aega veeta.

FOTO: KV.EE

FOTO: KV.EE

Torni sisekujundust aitavad täiustada kodumaise disaini nooblimad palad. Kõik korterid müüakse koos hoolikalt valitud siseviimistlusega. Koduotsijatele tulevad valikusse ka katuseterrassidega kodud ja penthouse´id.

Maja saab haljastatud kinnistu ja kuuendale korrusele ligi 400-ruutmeetrise üldkasutatava terrassi. Sinna tuleb väliköök, mullivann, mänguväljak lastele, päikeseterrass, diivanitega puhkeala. Tuleb ka üldkasutatav siseala, kus on istumisalad ja peoruumid, jõusaal ning saunad.

Vaata rohkem SIIT.