Julge trend tõstab armastatud sisekujundusmaterjali lakke

Pilt on illustreeriv.

FOTO: Pexels / CC0 Licence

Tapeedimaailmas puhuvad uued tuuled - mis suunas ja milleks, teavad sisekujundajad vastust.

Tapeedil on kahtlemata oluline roll meie majapidamistes. See, milline on tapeedil olev muster või värv, polegi enam niivõrd tähtis kui see, mis rolli tapeet ühes eluruumis täita võib. 

Tapeet on see, mis liidab sisustuse, mööblitükid ning nipsasjakesed ühte – nüüd aga võib tapeet sama seinte ja lagedega teha, vahendab housebeautiful.com.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Absolutely love this ceiling print!

A post shared by Alexa J Interiors (@alexajinteriors) on

Nimelt on järjest jõulisemalt pead tõstma tapeedi lakke kleepimise trend. Sisekujunduseksperdid ning disainerid on sellest vaimustuses ning kuigi kaugel ei ole enam ka koduomanikud.

«Ma olen tapeedi tulihingeline fänn –  see suudab eluruumi muuta oluliselt isikupärasemaks kui ükskõik, milline interjöörivärv,» ütles Ameerikast pärit sisekujundaja Lori Paranjape, kes soovitab sisekujunduslikust aspektist lähtuvalt katta oma laed geomeetriliselt lihtsate ja primitiivsete mustritega, eesotsas ruutude ja ristkülikutega. 

Samas, õige kombineerimise ning proportsiooni korral, võivad ka veidi võimsamad ning kirjumad tapeedid laes efektselt mõjuda. Tapeedi lakke paigaldamisel soovitab Lori oma ala spetsialistidega konsulteerida – ei maksa ennastunustavalt niisama kõrgustes turnida.

Populaarne

Tagasi üles