Müüjad teevad ettevalmistustöödes tihtipeale ühe väga jämeda eksisammu

Kodu müües lähtu neutraalsusest.

FOTO: Pexels / CC0 Licence

Kodu müüvad inimesed elavad ise oma elu raskemaks - selgub, et müügieelsed remonditööd ja uuendused ei pruugigi soovitud tulemust tuua.

Kodu müümine võib vale ettevalmistuse korral aastatepikkuseks saagaks kujuneda. Lisaks heitlikule kinnisvaraturule, on võrdlemisi muutlik ka inimeste maitse, soovid ning hooajalised eelistused. 

Silmapaistvalt isikupärased kodud teevad küll silmale pai, ent võivad järgmistele omanikele tõeliseks proovikiviks kujuneda, vahendab coastalliving.com.

Seetõttu ongi müügieelsetes ettevalmistustes ning toimingutes oluline lähtuda vaid ühest märksõnast - neutraalsusest. Kõik üleliigne tuleb silme eest ära viia ning kirju virr-varr asendada võimaluse korral veidi neutraalsemate lahenduste ning viimistlustega.

Neutraalsed värvitoonid loovad värskema üldilme ning teevad suure tõenäosusega ka müümise oluliselt lihtsamaks ning kiiremaks. Avarad puhtad pinnad ning rahulik värvigamma annavad potentsiaalsetele ostjatele teatud meelerahu ning kindluse. Nii ei pea tulevased koduomanikud, kellel on niikuinii suur investeering selja taga, hakkama palavikuliselt oma seinte võõpamisega tegelema.