Video: räpase triikraua saab puhtaks selle esmaabikarbis leiduva tabletiga

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Kuidas puhastad sina oma triikraua talda?

FOTO: Craig Robinson / PantherMedia / Craig Robinson/ Scanpix

Kuula artiklit

Esmaabipaunades peidusolev vahend viib nii peavalu kui triikimisraua all oleva mustuse.

Suurbritannia pereema komistas puhtjuhuslikult ühe väärt nõuande otsa. Naisele internetis silmajäänud puhastustrikk oli niivõrd intrigeeriv, et ei saanud seda proovimata jätta.

Selgub, et triikraudade taldade puhastamisel ulatab abikäe ustav abiline meie esmakarpidest - paratsetamooli tablett. 36-aastane Rebecca Harris märgib, et leidis nõuande internetis ringi kolades. Uudishimu sai pereemast võitu ning seetõttu tuligi mitteusutav nipp järele proovida. Naine võttis sooja triikraua, asetas ühe paratsetamooli tableti selle tallale, hõõrus seda veidi laiali ning pühkis üleliigse mustuse suurema vaevata ära.

Ma olin tõesti üllatunud, et see töötas, rääkis pereema väljaandele homes.nine.com.au. Rebecca otsustas oma ettevõtmise üles filmida ning saadud tulemusi ülejäänud maailmaga jagada. Palavikuravimi ja valuvaigisti puhastavat toimet triikraual saab jälgida allolevast videost lähemalt.

«Väga paljud on sellest hämmingus. See on tohutult lihtne ja kiire ning paratsetamool on ju ometigi nii odav,» märkis naine valuvaigistava tableti kiituseks.

Populaarne

Tagasi üles