Sisekujundaja annab nõu: kodune investeering, mille pealt ei maksa kokku hoida

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Sisekujundaja annab nõu.

FOTO: / AP/ Scanpix

Kuula artiklit

Milline võiks olla kõige äratasuvam investeering inimeste majapidamistes? Saatejuht ning sisekujundaja Genevieve Gorder teab vastust.

Uue kodu ehitamine või soetamine on suur investeering igale inimesele. Kodu strateegiline ehitamine mitte ainult ei garanteeri paremad elutingimused vaid kindlustab ka kiirema ja tulutoovama müügi. 

Ameerika telesaatejuht ning sisedisainer Genevieve Gorder leiab väljaandele purewow.com antud intervjuus, et meie majapidamiste kõige mõttekam investeering võiks seisneda põrandakatetes. 

«Naturaalparkett! Ma saan aru küll, et soodne laminaatparkett on taskukohasem ning inimesed teevad oma valiku lähtuvalt rahakotist. Paraku seletab silm kohe ära, kui kvaliteetne põrand on. Seda on isegi lõhnast tunda,» ütles Gorder väljaandele.

Naine märgib, et väga paljud tänapäeva põrandakatted sisaldavad kahjulikke toksiine ning taskukohane laminaatparkett pigem peletab ostjaid kui tõmbab neid ligi. Naturaalparkett on aga sisekujundaja sõnul alati hinnas ning pikemas perspektiivis seetõttu ka märkimisväärselt tulutoovam variant kui sünteetiliste põrandakatete soetamine.

Populaarne

Tagasi üles