Üks oluline sisustusdetail aitab peresuhteid harmoonilisemana hoida

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Noorpaar elutoas.

FOTO: Monkeybusiness Images / Panthermedia / Scanpix

Kuigi võib tunduda kahtlasena, et sisustus peresuhteid kuidagi mõjutada võiks, on see teatud punktides ometi tõsi ja hästi läbimõeldud lahendused annavad oma panuse kodurahu säilimisse.

Üks selline nutikas lahendus, ütlevad menuka sisustussaate «Property Brothers» juhid Drew ja Jonathan Scott, on kaheosaline valamu vannitoas, vahendab Realtor.com.

See tähendab, et nii mehel kui naisel on hommikuste protseduuride ajaks kummalgi oma kraanikauss, teineteist ei segata ega takistata. Samasugune lahendus võiks olla ka üldkasutatavas vannitoas, kus tegutsevad lapsed ja näiteks külas viibivad inimesed.

Hoolikalt kavandades mahub kaks valamut ära ka üsna napi pinnaga vannituppa. Inimestel on komme luua vannituppa tihtipeale tarbetult palju panipaiku ja hoida seal ka näiteks saunalinu (mis pole üldse arukas, arvestades, et niiskes ruumis hoiustatud tekstiilide sees võib levima hakata hallitusseen). 

Kui jätta vannituppa vaid hädavajalik, võib juhtuda, et põrandapinda vabaneb piisavalt selleks, et kaks valamut teineteise kõrvale ühise kapi peale ära mahutada ning tööpäevahommikuti kõvasti närve ja aega sästa. 

Populaarne

Tagasi üles