Jultunud koristajad pöörasid Ameerika majapidamise pea peale

Pilt on illustreeriv.

FOTO: George Muresan / PantherMedia / George Muresan

Ameerika naise palgatud majateenijad tegid kõike peale neile etteantud tööülesannete.

Brooklynist pärit 29-aastane Genevieve Snow kutsus appi koristusfirma, et oma eluruumid tolmukihi alt välja saada. Kraamimise asemel tühjendasid kaks koristajatädi hoopis naise külmkapi ja minibaari. Üks puhastustöötajatest kukkus naise köögis tarbitud alkoholikogusest koguni kokku. 

«Ma palkasin kaks naisterahvast etevõttest Joanna’s Cleaning Service, kes selle asemel, et mu kodu korda teha, pöörasid selle hoopis pea peale,» kirjutas Snow oma Facebooki postituses. Koristajate tekitatud kahju ulatub naise sõnul sadadesse eurodesse.

«Mu toakaaslane avastas ühe koristajanna köögipõrandalt, teine oli aga jooksu pannud. Mu vürtsiriiul oli katki, marmorist lauaplaat rikutud, võtmed ja alkohol olid läinud ning diivanil seisis pooltühi jäätisetops,» rääkis Snow väljaandele nypost.com.

Mis veelgi hämmastavam - koristusfirmale asjaolust teada andes taipas Snow, et tema poole oli väljakutsele tulnud hoopis palgatud ettevõtte üks endistest töötajatest, kes oli mõneaastataguse vallandamise valguses asutanud sarnase nimega puhastusettevõtte. Snow ja ametivõimude järelpäringutele koristajad vastanud ei ole.

Populaarne

Tagasi üles