Pärnusse kerkib Eesti mõistes väga unikaalne puidust kortermaja

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

FOTO: Arco Vara

20 korteriga keskkonnasõbralik puitelamu tuleb osaliselt kolme- ja neljakordne ning valmib tuleva aasta sügisel.

Eesti mõistes ainulaadne keskkonnasõbralik puitelamu tuleb osaliselt kolme- ja osaliselt neljakordne, hoonealuse pinnaga 450 ruutmeetrit. Tuleval aastal valmiv elumaja asub rahulikus eramajade ja väiksemate korterelamute piirkonnas.

Ökonoomses majas on ühe- kuni neljatoalised rõduga korterid, kust avanevad võrratud vaated Pärnu jõele. Elanike mugavust ja heaolu silmas pidades tuleb hoonesse ka lift.

FOTO: Arco Vara

Alpi mägikülade ja Skandinaavia puitmajadest mõjutatuna ühendab valmiv Vesiroosi 1 elamu endas traditsioonilise puidu ning nüüdisaegsed tehnoloogiad ja ehituskvaliteedi.

B-energiaklassig majal on kolmekordsed pakettaknad, soojustagastusega ventilatsioon ja vesipõrandaküte. Siseviimistluspaketti kuuluvad tammeparkett, kvaliteetsed siseuksed, seina- ja põrandaplaadid, duši- ja tualettruumi sisustus ning süvistatud valgustid. Korteri hind sisaldab ka panipaika ja parkimiskohta. Esimesel korrusel on elektriautode laadimispunkt, maja lastele kerkib uhke mänguväljak, kus mudilased ennastunustavalt lustida saavad.

FOTO: Arco Vara

Uuri SIIT lisaks.

Tagasi üles