Fotod: endisesse Mustamäe telefonijaama kerkinud korterid on valmis

Spacecube kortermaja.

FOTO: Scandium Kinnisvara

Mustamäel ehitati hiljuti üks esialgu sootuks muul otstarbel püstitatud hoone kortermajaks ringi. Mikrokorteritega SpaceCube on valmis ja müüdud.

Tallinna Tehnikaülikooli lähedal, aadressil Ehitajate tee 60, sai Scandium Kinnisvara käe all uue elu Mustamäe endine telefonisidekeskjaam. Viiekorruselisse majja loodi mikrokorterid ja läbi kahe korruse kulgevad loftid. Ehitustööd maja rekonstrueerimiseks algasid 2017. aasta sügisel. Täielikult renoveeritud SpaceCube on nüüd valmis ja kõikidele korterid on tänase seisuga ka uued omanikud leitud.

FOTO: Scandium Kinnisvara

Maja eripäraks on nimele vastavalt julge välidisain ning pilkupüüdvalt viimistletud trepikojad. Maja ees on lisaks autoparklale rattaparkla. Kortereid luues peeti eelkõige silmas läheduses õppivaid ja töötavaid noori spetsialiste. Korterite ostjaskonda kuulusid eelkõige väikeinvestorid, kes kavatsevad korterid üüriturule paisata.

FOTO: Scandium Kinnisvara

«Maja loo kujunemisel mängis olulist rolli 700 meetri kaugusel paiknev Tallinna Tehnikaülikool, kus aidati kaasa Eesti esimese satelliidi EstCube kosmosesse saatmisele. Piirkonnas õpib ja töötab palju noori spetsialiste, kes vajavad heal tasemel keskmisest väiksemat elamispinda ning täpselt seda SpaceCube täna ka pakub. Kirsiks tordil on eriline disain, suurlinlikud loftid ja üüriinvestorile mugav kommunaalkulude haldus,» ütles Scandium Kinnisvara arendusjuht Kalle Aron.

Loe ka neid

Tagasi üles