Harjumaale Peetri külla kerkib 14 uut kortermaja

FOTO: Invego

Tallinna piirile Peetri külla kerkib lähiajal 14 uut kortermaja ehk terve uus elurajoon. Peaaegu kõik korterid on juba enne majade valmimist müüdud.

Kristjan-Thor Vähi kinnisvarafirma Invego ehitab Tallinna piiril asuvasse Peetri külasse Vana-Peetri elamurajooni, mille 14 maja 135 korterist on 130 juba enne valmimist müüdud.

Kristjan-Thor Vähi sõnul oli aasta tagasi ehitust alustades eesmärk kodud kolme-nelja aastaga realiseerida. «Peame täna sarikapidu ja uus rajoon valmib täies mahus hiljemalt järgmiseks kevadeks. Müük läks mitu korda oodatust kiiremini ning praeguseks on ära ostetud ka need korterid, mille maja nurgakivigi veel pandud pole,» ütles Vähi.

Peetri küla on juba ammu väga menukas piirkond, kus elab enam kui 5000 inimest. Külas on olemas kõik eluks vajalik: kool, lasteaiad, terviserajad, keskväljak kui ka elamusspordikeskus Spot of Tallinn.

Invego arendab Ülemiste järve kaldal asuvas Peetri külas kaheksast ridaelamu- ja kuuest kortermajast koosnevat Vana-Peetri tervikliku elurajooni. Hoonete arhitektid on Karli Luik ja Martin McLean ning majad ehitab Mitt & Perlebach.