Eurolaulu Raadio

Hooletusse jäetud majja Prantsusmaal võib üheeurose investeeringu korral unistuste kodu rajada

Üheeurosed majad Põhja-Prantsusmaal.

FOTO: www.realestate.com.au

Põhja-Prantsusmaal ootab uut pererahvast lausa 17 inimtegevusest tükiks ajaks puutumata jäänud eluruumi. Vaid ühe euro eest müüki paisatud kinnisvara on harukordne võimalus neile, kellele on meelt mööda renoveerimistööd ja kodu kallal nokitsemine, vahendab realestate.com.au.

Põhja-Prantsusmaal, veidi enne Belgia riigipiiri, asub trobikond majasid, mis ootavad suure südamega pererahvast, kes neile abikäe ulataksid. Ühe ajarattast räsitud elamu soetamiseks on vaja vaid üheeurost investeeringut.

Sellega Prantsusmaa elamute hiilgus ja uhkus paraku ka lõpeb. Endises tööstuslinnas Roubaixis asuvad majad vajavad lisaks võrdlemisi marginaalsele väljaminekule ka tohutult palju aega ja pühendumist, et need taas elamiskõlblikuks muuta.

Üheeurosed majad Põhja-Prantsusmaal.

FOTO: realestate.com.au

Lisaks on piirkonnas rohkelt juriidilisi ja ehituslikke nüansse, millega uued koduomanikud kindlasti arvestama peavad. Üheeuroste eluruumide järjekorras on eelisõigus kohalikel elanikel, ent linnavõimude sõnul on kindlasti ka välisriikide elanikel võimalus haruldastele eluruumidele käsi peale panna.