Fotod: ajaloolises korteris doktor Carstensi majas ristub minevik tänapäevaga

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Doktor Carstensi maja.

FOTO: KV.EE

1867. aastal ehitatud majas ootab ostjat üks isemoodi kahetoaline korter. Väärika ajalooga korteris harmoneeruvad minevik ja tänapäev. 

Doktor Carstens oli ühe esimese mudaravila omanik Kuressaares. Kõrgete lagedega valgusküllases korteris on oskuslikult kombineeritud ehitustööde käigus ilmsiks tulnud maja ajalooline külg ning kaasaegsed ja kvaliteetsed ehitusmaterjalid. Ruumides, kus omal ajal asus kauplus, alustati remonttöid maapõuest. 

Doktor Carstensi maja.

FOTO: KV.EE

Kahetoalise korteri põrandad on valdavalt kaetud naturaalse tammeparketiga, seinad aga viimistletud lubikrohvi ja efektse tapeediga. 55,3-ruutmeetrises korteris on välja vahetatud kõik aknad ning kogu elektri-, vee- ja kanalisatsioonisüsteem. Ökonoomsust lisab õhk-vesi soojuspumbal põhinev põrandaküte.

Doktor Carstensi maja.

FOTO: KV.EE

Korteri juurde kuulub ka kõrvalhoones asuv panipaik, pindalaga 5,6 ruutmeetrit. Hinna sees on lisaks kvaliteetne köögimööbel, koos integreeritava Elektroluxi köögitehnikaga.

Vannituba doktor Carstensi majas.

FOTO: KV.EE

Kortermajas tegutseb aktiivne korteriühistu ning ka kõik eluks vajalik peaks käeulatuses olema. Kiviviske kaugusel on kauplused, kool, lasteaed, haigla ja ka lossipark, kuhu mõnusamate ilmade korral jalutama minna.

Doktor Carstensi maja.

FOTO: KV.EE

Vaata rohkem SIIT

Populaarne

Tagasi üles