Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Esemed, mis majapidamises kõige enam kaduma lähevad

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Teleripult. | FOTO: www.flickr.com

Ameerikas läbiviidud uuringust selgub, et kõige tihedamini Ameerika majapidamistes kaotsiminevaks esemeks on teleripult. Lausa 45% vastanutest tõdes, et otsib vähemalt korra nädalas seda kõikvõimast tarbeeset taga.

Mobiiliaplikatsiooni Pixie abil kogutud andmetest selgub, et tavalisel ameeriklasel kulub aastas keskmiselt 2.5 päeva otsimaks kaotsiläinud esemeid. Teleripult on sealjuures konkurentsitult enim kaotsiminev ese Ameerika majapidamistes. Uuringust selgub muuseas ka asjaolu, et lausa 60% aplikatsiooni kasutajatest on tänu pikaleveninud otsingutele hilinenud kas tööpostile või kooli. 49% tunnistab hilinemist mõnele tähtsale kokkusaamisele ning 22% on jäänud hiljaks kas väljuvale lennule, rongile või bussile, vahendab Apartment Therapy.

Üks ameeriklane viiest suudab iga nädal kas miskit oma elamises ära kaotada või selle märkamatult valesse kohta sokutada.

Kuidas on aga lood Eesti majapidamistes? Hea lugeja, anna teada, millist tarbeeset sina kõige enam oma majapidamises taga otsid!

Tagasi üles