Fotod: viis rookatusega ja ajastutruud taluhoonet Saaremaal

Maaliline kodu Muhumaal

FOTO: www.kv.ee

Rookatustega taluhooned ei olnud moes vaid sajandeid tagasi. Näiteks on Saaremaal neid müügis veel päris mitmeid ja need pole sugugi odavamad kui mõned modernsed uusarendused.

Kolme hoonega Kotkapesa

Kotkapesa

FOTO: www.kv.ee

Päikesele avatud kinnistul asub kolm hoonet: terrassiga maja, saunaga külalistemaja ja kuur. Maja ja saun on valmistatud jämedatest käsititsi tahutud ümarpalkidest ja mõlemad hooned sobivad aastaringseks kasutamiseks. Aed on rohke haljastusega ja sealt pole puudu ei viljapuud, marjapõõsad ega seenemets.

Kodu on müügis 119 000 euroga. Vaata lähemalt KV.ee kuulutusest.

Mõnus merevaatega talukompleks

Merevaatega talukompleks

FOTO: www.kv.ee

Kõrkvere külas paikneb üks piltilus talukompleks, mis on merevaatega Muhu poole. Kinnistul paiknevad rehielamu, ait, saunamaja ja kuur, mis on ehitatud küll umbes sajand tagasi, kuid renoveeritud täielikult 2005. aastal.

Talukompleks on müügis 450 000 euroga. Vaata lähemalt KV.ee kuulutusest.

Maaliline talu Muhumaal

Maaliline talu Muhumaal

FOTO: www.kv.ee

Muhu vallas paikneb üks tõeliselt looduslähedane palkmaja, mis on ehitud värviliste maalide ja detailidega. Käsitsi tahutud ja kuivatatud palkidest ehitatud peamaja kõrval asub ka saunamaja, mis on elumajale sarnaselt kahekorruseline.

Kodu on müügis 155 000 euroga. Vaata lähemalt KV.ee kinnisvaraportaalist.

Hubane puidust talukompleks

Hubane puidust talukompleks

FOTO: www.kv.ee

See 2003 aastal renoveeritud talukompleks sobib imehästi nii turismiteenuste pakkumiseks kui aastaringseks elamiseks või suvekoduks. Naturaalselt renoveeritud kompleksi kuuluvad peamaja, garaaž, aidamaja, soome ja vene saun ja neli aiamajakest.

Kinnistu on müügis 209 000 euroga. Vaata lähemalt  KV.ee kinnisvaraportaalist.

Taluhoone rahuarmastajale

Talukodu Kõinastul

FOTO: www.kv.ee

Eksklusiivse kohaga talukompleks on mõeldud tõelisele rahuarmastajale. Nimelt asub kinnistu Kõinastu laiul, kuhu pääseb vaid paadi või maasturiga läbi vee. Talumaja lähedal paikneb pikk merepiir, heinamaad, laialehine mets ja rand.

Kinnistu on müügis 305 000 euroga. Vaata lähemalt KV.ee kinnisvaraportaalist.