Koduportaal ootab fotosid lugejate kaunilt ehitud kodudest

FOTO: www.flickr.com

Sul on välisuksel ilus jõulupärg või elutuba, mille kaunistusi tänavu kõik sugulased kiidavad? Koduportaal ootab selle aasta lõpuni pilte jõuludeks kaunistatud kodudest. Üks õnnelik saab loosi tahtel ka auhinnaomanikuks.

Postimehe koduportaal ootab selle aasta lõpuni ehk 31. detsembrini fotosid jõuludeks kaunistatud kodudest. Pilte võib saata nii tubade üldvaadetest kui ka kaunistustest konkreetsemalt, samuti ehetest õues. Palume mitte saata pidulaudade fotosid: sellele tuleb eraldi konkurss.

Pildid saab saata aadressile anna-liisa.mets@postimees.ee. Foto(de)le palume lisada ka autori nime (võib osaleda ka vaid eesnimega), soovi korral võib lause või paariga pildil olevat ka kirjeldada.

Ühte õnnelikku, kelle selgitame välja loosiga, ootab kinkekott Iittalalt: neli halli Oivo Toikka disainitud Skandinaavia hommikustest kastetilkadest ja loodusest inspireeritud Iittala Kastehelmi joogiklaasi ja kaks Kastehelmi sarja kuuluvat küünlaalust, samuti hallid. Kinkekoti väärtus on ligikaudu 85 eurot.

Foto:

FOTO: Iittala

Foto:

FOTO: Iittala

Foto:

FOTO: Iittala